LOC-RTWP-MW120W3CCT - LED Rotatable Wall Pack, Multi-Wattage 60W, 80W, 100W and 120W, Multi CCT 3000K/4000K/5000K, 0-10V Dimming, photocell included ON/OFF, IP65 rated
(0)No Reviews yet
SKU: WP0150-034
SKU: LOC-RTWP-MW120W3CCT
Wattage: Multiple Wattage, 60W, 80W, 100W, 120W
CCT: 3000K, 4000K, 5000K, Multiple Color Temperature
Voltage:120-277Vac
New product coming soon!
This item is IN BACK ORDER
  • Multi Wattage: 60W, 80W, 100W and 120W
  • Default Wattage: 120W
  • Multi CCT: 3,000K, 4,000K and 5,000K
  • Default CCT: 5,000K
  • 60W 9,000LM 150lm/W
  • 80W 12,000LM 150lm/W
  • 100W 15,000LM 150lm/W
  • 120W 18,000LM 150lm/W
  • Power Factor: 0.9
  • CRI: 70
  • THD: 20%